1 - 12 z 12 produktów

Dekoracyjne panele ścienne

Ciekawe aranżacje wnętrz to nie tylko meble, tekstylia, dodatki. W dużej mierze charakteru danemu pomieszczeniu nadają dekoracje ścienne.

Oprócz naklejek, obrazów, plakatów, ramek do zdjęć ściany można udekorować panelami ściennymi. To najnowszy trend w dekoracji - panele ścienne dekoracyjne eksponują ścianę i zwracają na nią uwagę. Panele ścienne pełnią nie tylko rolę ozdobną, ale także izolacyjną, akustyczną oraz chronią ścianę przed zabrudzeniami np. w pokoju dziecięcym czy w kuchni.

Panele ścienne dekoracyjne to proste elementy w kształcie rombów lub heksagonów. Ręcznie wycinane i szlifowane panele powstają z bardzo dobrej jakości sklejki, którą pokrywają wodne lakiery. Powłoka jest nie tylko bezpieczna dla środowiska, ale jednocześnie twarda, odporna na ścieranie, działanie środków chemicznych, co oznacza, że fantastyczny wygląd paneli będzie zachowany przez długi czas.

Panele ścienne dekoracyjne dostępne są w kilku wersjach kolorystycznych. Te w kolorze mahoniu, sosny czy orzecha bardzo dobrze nadadzą się do gabinetów i salonów, gdzie w połączeniu z drewnianymi podłogami i meblami stworzą harmonijną całość. Natomiast kolorowe romby i heksagony stworzą niepowtarzalne kreacje ścian w pokojach dziecięcych, korytarzach czy kuchniach.

Montaż paneli ściennych jest bardzo prosty - nie wymaga zastosowania  żadnych zaawansowanych technologii, co jest ich ogromną zaletą - pozwala obniżyć koszty i zaoszczędzić sporo czasu, a przy tym wszystkim uzyskać zachwycający efekt. Utrzymanie paneli w czystości także nie jest pracochłonne - wystarczy je przetrzeć od czasu do czasu wilgotną szmatką.

Starannie wykonane panele ścienne dekoracyjne są niebanalną ozdobą. Gdy trendy aranżacji wnętrz wskazują na elementy inspirowane naturą, panele ze sklejki świetnie wpisują się w ten nurt. Cena elementu zależy od jego wielkości i materiału, z jakiego jest wykonany. Decydując się na taką dekorację ścienną warto wybrać najlepszą propozycję - łączącą jakość, wygląd i przyjazność zdrowiu oraz środowisku.