1 - 24 z 29 produktów

Wieszak drewniany ścienny

Wieszaki drewniane na ścianę zastosowane do przedpokoju to nie tylko rzecz estetyczna, ale przede wszystkim bardzo praktyczna, pozwalająca na zachowanie porządku z odzieżą wierzchnią. Wieszaki ścienne do przedpokoju zajmują niewiele miejsca, zatem będą doskonałym rozwiązaniem do niewielkich mieszkań, w których liczyć się każdy wolny skrawek powierzchni (choć oczywiście nie ma przeszkód ku zastosowaniu takiego rozwiązania w nieco większych pomieszczeniach). Co ważne, drewniane wieszaki ścienne NUKI po odpowiednim zamontowaniu wą w stanie utrzymać nawet bardzo duży ciężar ubrań. Szeroka gama wzorów i kolorystyki pozwoli każdemu znaleźć idealny wieszak ścienny drewniany do każdego typu pomieszczenia. Większość wieszaków powstała z doskonałego połączenia brzozowej sklejki oraz najwyższej jakości drewna. Każdy wieszak wykonywany jest ręcznie, co nadaje mu nie tylko charakteru, ale czyni także wyjątkowym i niezwykle praktycznym dodatkiem do domu. 

Wieszaki ścienne do przedpokoju

Bałagan związany z brakiem miejsca na kurtki czy torebki z całą pewnością nie wpływa pozytywnie na wizerumnek mieszkania. I tu właśnie bardzo przydatne będą drewniane wieszaki ścienne do przedpokoju NUKI. Funkcjonalny i co najważniejsza bardzo stabilny (czego niestety często nie można powiedzieć o wieszakach stojących, które pod zbyt dużym obciążeniem po prostu się przewracają). Dodatkowo co warto podkreślić ścienny wieszak drewniany NUKI stworzony jest z materiałów bezpiecznych zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci. Ponadto czyszczenia takiego wieszaka (podobnie jak jego montaż) jest niezwykle proste - wystarczy skorzystać z wilgotnej szmatki, aby przywrócić go do nieskazitelnej czystości.

Dzięki zróżnicowanym kształtom oraz różnorodnej kolorystyce wykonane z drewna wieszaki pozwolą na stworzenie estetycznej, ale co najważniejsze funkcjonalnej kompozycji, dzięki której w łatwy sposób będzie można uporządkować kurtki czy buty, które bez odpowiedniego rozmieszczenia dają wrażenie chaosu i bałaganu, czego przecież nikt w swoim zaciszu domowym nie chce.