+48 535 173 869 contact@nuki.pl

 

Łódź Design Festival to międzynarodowy festiwal designu, który od 2007 promuje polskie wzornictwo. Jest to jedna z pierwszych cyklicznych tego typu imprez w naszym kraju, która na stałe wpisała się w kalendarz ważnych międzynarodowych eventów branży design. Dzięki festiwalowi co roku odkrywa się nowe nazwiska, trendy, firmy i oczywiście produkty!

Dla nas na zawsze już LDZ będzie imprezą wyjątkową, ze względu na jeden z głównych elementów programu festiwalu, czyli plebiscyt „Must Have” na najlepsze realizacje użytkowe. Właśnie w tym plebiscycie jury Łódź Design Festival przyznało Nuki – w osobie współwłaścicielki i projektantki Marty Urbańskiej – wyróżnienie “must have” za stolik Flex, flagowy produkt naszej firmy!

Jesteśmy ogromnie dumni z tego wyróżnienia, gdyż “must have”  to prawdopodobnie najważniejsza nagroda branży design w Polsce. Jest dla nas potwierdzeniem i motywacją do dalszej wytężonej pracy i wykonania kolejnych projektów. To znak jakości, którym radością posługujemy się tworząc historię naszej marki 🙂 Let’s be creARTive!

Stolik Flex znajdziecie w naszym sklepie w dwóch wersjach (z siedzeniem dla jednego lub dwójki dzieci) i wielu kolorach lakieru.

 

Flex to wielofunkcyjny stolik wykonany z naturalnej brzozowej sklejki. Składa się z blatu oraz zabudowanego siedziska, zapewniającego niemowlakom i nieco starszym maluszkom bezpieczne jedzenie, rysowanie czy dowolną interakcję z rodzeństwem oraz rodzicem. Swą uniwersalną formą idealnie wpasuje się również jako stolik kawowy w salonie. Funkcjonalna wnęka pozwoli wówczas na przechowywanie książek, laptopa lub pięknych roślin. Stolik NUKI w kolorze naturalnym to produkt ręcznie szlifowany i lakierowany bezpiecznymi dla dziecka, wodnymi lakierami. Pozostałe kolory stolika to wysoce odporny laminat, niezwykle gładki i satynowy w dotyku. Szczególną wagę przykładamy do bezpieczeństwa dla najmłodszych użytkowników dlatego wszelkie krawędzie mebla są zaokrąglone.