+48 535 173 869 contact@nuki.pl

Maison & Objet Paris to jedne z największych targów mebli i dodatków wnętrz nie tylko w Europie, ale i na świecie. Paryska impreza odbywa się dwa razy do roku i gości zazwyczaj ponad 3000 marek ze wszystkich zakątków naszego globu. 4 dni targów dają możliwość zapoznania się z najważniejszymi trendami  aranżacji wnętrz, dodatków, dekoracji, wyposażenie do kuchni,  akcesoriów, oświetlenia i oczywiście mebli. Ale znajdziemy tam również stylowe prezenty dla bliskich, artykuły do pokoju dziecięcego, tekstylia (pledy, pościel itp.) a nawet ubrania i dodatki. Tak oferta 360 ° dla domu. Powiedzieć, że impreza robi wrażenie, to jakby nie powiedzieć nic. 8 hal, ponad 3000 stoisk o powierzchni od kilku do kilkuset metrów kwadratowych, kilkadziesiąt tysięcy odwiedzających. 

I w tym wszystkim, w głównej hali nr 6 stoisko Nuki! By sprostać randze imprezy zaczęliśmy przygotowania już na początku roku. Wyzwań było wiele: logistyka, projekt i wykonanie prototypów kolejnych projektów, zaprojektowanie stoiska i wreszcie jego wykonanie na miejscu. Ilości wykonanej z pewnością moglibyśmy poświęcić nie tylko osobny post, ale i całego bloga.

Na naszym 30-to metrowym stoisku znalazły się największe hity Nuki, m.in. wyróżniony na Łódź Design Festiwal stolik Flex, półka Shelfie czy łóżko Dream Big. Znaleźliśmy oczywiście też miejsce na nasze prototypy, które możecie obejrzeć na zdjęciach.

Cztery dni targów Targi Maison & Objet to dla nas przede wszystkim satysfakcja z dobrze wykonanej pracy, wiele nowych kontaktów biznesowych, ciepłe słowo z ust projektantów, firm i osób najważniejszych – czyli Klientów. 

I jeszcze cztery luźne spostrzeżenia “okołotargowe”

  1. Francuzki są bardzo “chic”, również w sportowych butach zakładanych do spódnicy lub sukienki – tak się nosi!
  2. Biznes swobodnie mówi po angielsku – nie mieliśmy problemu by (na samych targach) porozumieć się z Francuzami odwiedzającymi nasze stoisko
  3. 4 dni targów to nie przypadek – tyle trzeba, by zdążyć odwiedzić wszystkie hale
  4. Jak się Wam podoba nasze paryskie stoisko?

Maison & Objet – na pewno jeszcze do Was wpadniemy!