+48 535 173 869 contact@nuki.pl

Możemy powiedzieć z całą stanowczością: polskie imprezy targowe gonią najważniejsze europejskie eventy wielkimi krokami, a podwarszawskie targi Warsaw Home depczą im po piętach.

Czterodniowa Impreza, reklamująca się jako Międzynarodowe Targi Wyposażenia Wnętrz,  organizowana jest w podwarszawskim PTAK Warsaw Expo. Skupia oferty wystawców (producentów i dystrybutorów) branży meblowej, dekoracyjnej, wykończeniowej czy też dodatków. Można na niej zapoznać się zarówno z ofertami międzynarodowych brandów, jak i mniejszych firm, a nawet małych lokalnych manufaktur. Setki stoisk, dziesiątki wykładów i tysiące odwiedzających, a wśród nich architekci, projektanci wnętrz, właściciele firm, sklepów oraz oczywiście klienci indywidualni.

Dla nas – po doświadczeniach z ostatniego roku i obyciu z imprezami targowymi – wyzwaniem stało się przede wszystkim urządzenie nowego, aż 60-metrowego stoiska. Jego usytuowanie – blisko głównego wejścia – zapewniło nam gości przez absolutnie cały czas otwarcia imprezy. Hity targów? Ścianka wspinaczkowa, łóżko Dream Big i ściana wieszaków, która z racji obłożenia, w praktyce pełnił rolę ściankę do selfie.

Jeden z głównych wniosków poimprezowych? Materiałów reklamowych nigdy nie za wiele 🙂