+48 535 173 869 contact@nuki.pl

Ależ jest pracowicie! Wydaje się, że dopiero co w pocie czoła montowaliśmy nasze stoisko i uwijaliśmy się jak pszczółki na Warsaw Home, a już trzeba było się zabrać za projektowanie i instalację nowej przestrzeni na kolejnych targach. Tym razem kierunek: Niemcy i targi IMM Colonge w Kolonii.
Nie mogło nas tam zabraknąć – to największe międzynarodowe wydarzenie targowe w Europie, mówi się, że to absolutnie obowiązkowy termin w kalendarzach firm z branży wyposażenia wnętrz. Wraz z początkiem roku wskazuje kierunki, wyznacza trendy kolejnego sezonu, w pewnym sensie prognozuje wnętrzarską przyszłość.
IMM Colonge 2019 to ok. 1300 wystawców, w ponad 70% spoza Niemiec. Trzeba przyznać, że nasz kraj, prócz Nuki reprezentowało całkiem pokaźne grono ciekawych polskich firm. Zajęliśmy godne miejsce w jednej z trzech najciekawszych hal, tuż obok konkursu o designie.


7 dni targowych (14-20 stycznia) było dla nas dużym wyzwaniem. Zmęczenie sięgało zenitu, ale tak długi czas wydawał się być optymalny dla projektantów, architektów wnętrz i targowych gości. Dawał im możliwość dokładnego zapoznania się z ofertą wystawców, projektantów, w tym i naszą :), pozwalał wziąć udział w imprezach, prelekcjach targowych, złapać klimat Kolonii.


Co zwracało uwagę? Wśród zwiedzających sporo gości spoza Europy – głównie z Azji. Nie dało się również nie zauważyć, że oferta „made in China” i meble kontraktowe zdominowały wiele hal. Czym Nuki zdobyło serca naszych gości? Panelami! To one zachwycały najbardziej, były bohaterami niezliczonych fotorelacji z #nuki, co niezmiernie (i niezmiennie) nas cieszy :)))


Cieszymy się niezmiernie, że byliśmy częścią tego wydarzenia. Nie mamy wątpliwości, że doświadczenia i kontakty zebrane podczas tego pracowitego tygodnia zaprocentują już niedługo. Auf Wiedersehern Köln!

Ps. Jak się wam podoba nasze stoisko?