PANEL ŚCIENNY HEXAGON BIAŁY DUŻY Powiększ

BIAŁE PANELE ŚCIENNE

36,00 zł

21 DNI NA ZWROT

BEZPIECZNY PRODUKT

RĘCZNE WYKOŃCZENIE

Więcej szczegółów

Więcej danych

Biały panel ścienny

To, co zostanie zastosowane na ścianie w danym pomieszczeniu ma tak naprawdę bardzo duży wpływ na jego charakter i ogólną stylistykę. Warto także pamiętać o tym, że zastosowana kolorystyka może odpowiednio rozświetlić lub zaciemnić pomieszczenie, może także mieć duży wpływ na jego wizualne powiększenie/pomniejszenie. Doskonałym rozwiązaniem do każdego wnętrza będą niezwykle uniwersalne i bardzo estetyczne białe panele ścienne NUKI, idealnie sprawdzające się w każdym pomieszczeniu. Ponadto panele ścienne NUKI nie są specjalnie skomplikowane w montażu, dzięki czemu każdy będzie mógł przy ich pomocy samodzielnie nadać charakteru wybranym pomieszczeniom.

Panel ścienny biały NUKI powstał z naturalnej sklejki o bardzo wysokiej jakości. W tym przypadku zastosowane zostało szlifowane drewno brzozowe. Zarówno projekt jak i wykonanie paneli odbywa się ręcznie, zatem mają Państwo gwarancję, że otrzymujecie produkt najwyższej jakości, starannie opracowany w każdym, nawet najmniejszym detalu. Połączenie wielu paneli daje bardzo ciekawy i majdający wnętrzu dużo przytulności i ciepła wzór plastra miodu.

Biały panel ścienny NUKI to rozwiązanie, które sprawdzi się doskonale nie tylko w domowych warunkach. Nie ma bowiem najmniejszych przeciwwskazań ku temu, by tego rodzaju rozwiązanie zastosować w powierzchniach biurowych - dzięki niemu takie pomieszczenia nieco się ocieplą, będą bardziej przytulne i mniej odpychające dla potencjalnych interesantów (taka stylistyka niekiedy może przynieść pewne sukcesy zawodowe).

Białe panele ścienne NUKI choć są niezwykle proste w swojej konstrukcji, to pozwalają na stworzenie doskonałej ściennej dekoracji, którą umieścić można dosłownie wszędzie, wedle własnych potrzeb i upodobań.

Białe panele ścienne NUKI zostały wyprodukowane przy pomocy laminowanej sklejki, dzięki czemu łatwo i szybko można utrzymać je w nienagannej czystości. Wystarczy regularnie ich powierzchnię przecierać przy pomocy wilgotnej szmatki, aby pozbyć się w ich powierzchni kurzu czy różnego rodzaju innych zabrudzeń.

Informacje o produkcie

Dostawa14 dni
Składsklejka laminowana
Typ materiału100% sklejka brzozowa
Sposób użytkowaniaprzecierać wilgotną szmatką

Podziel się

Pobierz

Zobacz również