ŁAWKA SOFT naturalna Powiększ

ŁAWKA ECO SOFT

1 490,00 zł

21 DNI NA ZWROT

BEZPIECZNY PRODUKT

RĘCZNE WYKOŃCZENIE

Więcej szczegółów

Więcej danych

Kolekcja EKO MEBLI NUKI to produkty wykonane w 100% z ekologicznej topolowej sklejki. EKO ławka SOFT to mebel zaprojektowany z myślą o wygodzie i bezpieczeństwie dziecka oraz środowiska.

Używając naturalnego surowca, całkowicie biodegradowalnego, dodając najwyższej klasy rzemiosło oraz nowoczesną, niewidoczną technologią łączenia poszczególnych części ławki, stworzyliśmy funkcjonalny mebel dopasowany swym wzornictwem do każdego wnętrza.

Szczególną wagę przykładamy do bezpieczeństwa najmłodszych użytkowników dlatego wszelkie krawędzie mebla są zaokrąglone. Ławka SOFT to produkt ręcznie szlifowany, pokryty bezpiecznym dla dziecka wodnym lakierem

Przy projektowaniu ławki SOFT kierowaliśmy się tymi samymi założeniami co przy projektowaniu pozostałych mebli, funkcjonalnością i precyzyjnym wykonaniem. To właśnie dzięki dwóm otworom na brzegach ławki udało się sprawić, że minimalistyczna forma zyskała miękkości. Wystarczy, że położysz na niej ulubiony kocyk Twojego dziecka czy pled, sprawiając tym samym, że siedzenie na niej będzie jeszcze przyjemniejsze.

Informacje o produkcie

Dostawa2-6 tygodni, konieczność otwarcia kartonu w obecności kuriera i sprawdzenia jakości doręczenia mebla
Wykonanieręcznie szlifowany i lakierowany mebel, robiony na zamówienie
Długość109 cm
Wysokość38 cm
Szerokość35 cm
Typ materiału100% ekologiczna sklejka topolowa
Bezpieczeństwowykorzystanie wodnych lakierów bezpiecznych dla dzieci, zaokrąglone krawędzie
Sposób użytkowaniaprzecierać suchą szmatką, unikać wilogoci

Podziel się

Zobacz również