STOLIK ECO FLEX Powiększ

STOLIK ECO FLEX

1 845,00 zł

21 DNI NA ZWROT

BEZPIECZNY PRODUKT

RĘCZNE WYKOŃCZENIE

Więcej szczegółów

Więcej danych

Kolekcja EKO MEBLI NUKI to produkty wykonane w 100% z ekologicznej topolowej sklejki. EKO stolik NUKI to mebel zaprojektowany z myślą o wygodzie i bezpieczeństwie dziecka oraz środowiska.

Używając naturalnego surowca, całkowicie biodegradowalnego, dodając najwyższej klasy rzemiosło oraz nowoczesną, niewidoczną technologią łączenia poszczególnych części biurka, stworzyliśmy funkcjonalny mebel dopasowany swym wzornictwem do każdego wnętrza. Mebel, który został wyróżniony w konkursie MUST HAVE na Łódź Festiwal Design.

Szczególną wagę przykładamy do bezpieczeństwa najmłodszych użytkowników dlatego wszelkie krawędzie mebla są zaokrąglone. Stolik FLEX to produkt ręcznie szlifowany, pokryty bezpiecznym dla dziecka wodnym lakierem. Składa się z blatu oraz zabudowanego siedziska, zapewniającego niemowlakom i nieco starszym maluszkom bezpieczne jedzenie, rysowanie czy dowolną interakcję z rodzeństwem oraz rodzicem.

Swą uniwersalną formą idealnie wpasuje się również jako stolik kawowy w salonie. Funkcjonalna wnęka pozwoli wówczas na przechowywanie książek, laptopa lub pięknych roślin.

Informacje o produkcie

Dostawa2-6 tygodni, konieczność otwarcia kartonu w obecności kuriera i sprawdzenia jakości doręczenia mebla
Wykonanieręcznie szlifowany i lakierowany mebel, robiony na zamówienie
Wysokość48 cm
Długość blatu58 cm
Długość podstawy96 cm
Szerokość50 cm
Typ materiału100% ekologiczna sklejka topolowa
Bezpieczeństwowykorzystanie wodnych lakierów bezpiecznych dla dzieci, zaokrąglone krawędzie
Sposób użytkowaniaprzecierać suchą szmatką, unikać wilogoci

Podziel się

Zobacz również