1 - 6 z 6 produktów

Ogródek przed domem czy kwiaty na balkonie? A może chcesz zasadzić świeże zioła, żeby ożywić swoją kuchnię? Nieważne po co go potrzebujesz – Ważne że masz gdzie to zrobić. Tu znajdziesz kwietnik dla siebie!

Nasze kwietniki dobrze czują się w salonie, sypialni czy łazience zdobiąc i nadając naturalności twojemu wnętrzu. Kwietniki JUNGLE idealnie nadają się również jako parawany czy przegrody w przestrzeni biurowej aby każdy pracownik miał odrobinę prywatności, nawet pracując w przestrzeni otwartej.

Połączenie elementu dekoracyjnego kwietników oraz ich walorów wygłuszających sprawia, że znajdują one również swoje zastosowanie w restauracjach i kawiarniach nadając im niepowtarzalnego klimatu.

Całość oczywiście jest niezwykle estetycznie wykonana co pozwala swobodnie cieszyć oko ładnie zaprojektowanym i wykonanym meblem, nie zastanawiając się, w jaki sposób powstał.

A przecież po to są kwietniki: żeby ładnie wyglądać. Mamy w ofercie kwietniki małe i duże, jasne i ciemne, z dodatkowym parawanem i bez niego.

Wszystkie kwietniki JUNGLE zaprojektowaliśmy i zbudowaliśmy sami, tu, na miejscu, w Poznaniu. Pragniemy tworzyć różnorodne, a jednocześnie uniwersalne meble, które sprawdzą się w wielu wnętrzach. Styl skandynawski, w którym tworzymy, daje nam właśnie takie możliwości. Stawiamy na wygodę użytkowania i minimalistyczny, elegancki wygląd.