1 - 4 z 4 produktów

Jeśli szukasz idealnego sposobu na spożytkowanie energii swojego dziecka, NUKI ma dla Ciebie coś wyjątkowego. Przekształć pokój swojego dziecka w zwariowany park rozrywki z pomocą naszej modułowej ścianki wspinaczkowej. Wykonana z najlepszej jakości sklejki brzozowej, taka ścianka wspinaczkowa doskonale wkomponuje się w Twoje wnętrze, oferując przy tym Twojemu dziecku niesamowite ujście dla jego nieprzebranej energii.

Bezpieczeństwo gwarantowane - każda ścianka wykonana jest z ogromną dbałością o szczegóły, z wykorzystaniem najnowszych technologii, dzięki czemu możesz mieć pewność, że otrzymasz produkt solidny, bezpieczny i odporny na intensywne użytkowanie. Jak sama nazwa wskazuje, ścianki modułowe można ze sobą łączyć, dzięki czemu masz pełną dowolność w projektowaniu przestrzeni rozrywkowej dla swojego dziecka.

Modułowa ścianka wspinaczkowa przystosowana jest do montażu różnego rodzaju chwytów wspinaczkowych. Każdy z otworów posiada gniazdo do którego bezpiecznie możesz wkręcić chwyt wspinaczkowy. Rozwiązanie to daje możliwość płynnego przekręcania chwytów co urozmaica korzystanie ze ścianki, ponieważ nasi najmłodsi bardzo sprawnie pokonują każdy z wytyczonych im celów. Ścianka wspinaczkowa ma również wiele zalet jeśli chodzi o budowanie prawidłowej postawy u dzieci, zalecana jest przez specjalistów i wzmacnia bazę mięśniową najmłodszych. Pamiętajmy jednak o bezpieczeństwie i nie pozwalajmy dzieciom samym się wspinać, korzystajmy ze specjalistycznych uprzęży wspinaczkowych oraz z liny asekuracyjnej. Wysokość domowych ścianek wspinaczkowych zazwyczaj nie jest duża ale bezpieczeństwo najmłodszych jest najważniejsze, nie pamiętajmy o tym.