Meble ze sklejki

Oferowane przez nas meble ze sklejki dla dzieci produkujemy nie tylko z pasji do naturalności i prostoty. Zwracamy uwagę na każdy szczegół tak, aby nasze produkty były całkowicie bezpieczne. Nasze meble produkujemy według nowoczesnych technologii, dzięki którym nie widać elementów łączenia konstrukcji. Stosujemy wyłącznie zaokrąglone wykończenia, zwiększając maksymalnie bezpieczeństwo użytkowania. Są to cechy szczególnie ważne dla najmłodszych.


Do wykańczania naszych wyrobów używamy nietoksycznych, wodnych lakierów. Proces szlifowania natomiast jest wykonywany ręcznie, aby zniwelować wszystkie niedoskonałości, jakie mogłyby się zdarzyć przy produkcji automatycznej. W rezultacie możesz być spokojny, że nasze artykuły będą całkowicie bezpieczne w użytkowaniu.


Używana w naszym zakładzie sklejka jest łatwa w obróbce, dzięki czemu możemy wykonać nawet najbardziej skomplikowane wzory, a jej odpowiednia twardość i solidność gwarantuje wytrzymałość na lata. W naszej ofercie znajdują się meble dla dzieci w każdym wieku. Specjalnie dla niemowląt przygotowaliśmy minimalistyczne kołyski, które zapewnią spokojny sen i będą wyjątkowym elementem wystroju. Dla nieco starszych proponujemy łóżka ze sklejki z możliwością powiększenia powierzchni do spania.