WIESZAK KOŁO ZŁOTO Powiększ

WIESZAK KOŁO ZŁOTO

59,00 zł

21 DNI NA ZWROT

BEZPIECZNY PRODUKT

RĘCZNE WYKOŃCZENIE

Więcej szczegółów

Spersonalizuj

Więcej danych

Wieszak Złoto to naturalne połączenie polskiego drewna i szczotkowanego mosiądzu. Zaprojektowany i ręcznie wykonany w naszej pracowni o wyjątkowym charakterze, który nadaje mu złoty, słoneczny metal oraz warstwowa struktura sklejki widoczna z boku każdego z wieszaków marki Nuki.

Złote wieszaki NUKI to idealne rozwiązanie dekorujące przestrzeń domową przy przechowywaniu ubrań, torebek czy kapeluszy. Wykorzystane w przestrzeni biurowej nadają wnętrzom elegancji i wyjątkowego wyglądu a ich prostota formy stanowi piękną dekoracje ścienną.

Każdy wieszak to unikatowy produkt ręcznie lakierowany i składany, zaopatrzony w metalowy wkręt, gotowy do zamontowania na ścianie. Może być umieszczony w dowolnej kombinacji: w szeregu, grupowo lub pojedynczo, mieszając kolory oraz rozmiary.

Naturalny, nielakierowany metal, tak jak drewno, wymaga pielęgnacji i naszej uwagi ale w zamian pozostanie z właścicielem na lata. Mosiężne elementy charakteryzują się wrażliwością na wilgoci i dotyk, w związku z czym z biegiem czasu użytkowania ich powierzchnia i barwa mogą stać się ciemniejsze, bardziej nieregularne a tym samym jeszcze bardziej unikatowymi.   

Informacje o produkcie

Dostawa7 dni
Składbrzozowa sklejka, bukowe drewno oraz szczotkowany mosiądz
Głębokość4,5 cm

Podziel się

Zobacz również