New BIURKO FIRST PLUS naturalne Powiększ

BIURKO FIRST PLUS naturalne

3 290,00 zł

21 DNI NA ZWROT

BEZPIECZNY PRODUKT

RĘCZNE WYKOŃCZENIE

Więcej szczegółów

Spersonalizuj

Więcej danych

Biurko FIRST PLUS to polskie drewno połączone z rzemiosłem najwyższej klasy. Prosta i jednocześnie nowoczesna forma biurka sprawia, że jest ono idealnym meblem w przestrzeni ekskluzywnego apartamentu, domowym gabinecie i zaciszu sypialni.

Struktura brzozowej sklejki pokryta odpornym laminatem w kilku wersjach kolorystycznych, nadaje meblu niezwykłego szyku i stylu. Funkcjonalne nadstawka na blacie biurka, dopieszczona ręcznym szlifem, pięknie podkreśla design i wielofunkcyjne wykorzystanie mebla jako biurka, sekretarzyku czy toaletki. Przybory biurowe, notatniki, komputery i inne urządzenia czy też z drugiej strony pomadki, kobiece akcesoria pasują wręcz idealnie do zaprojektowanej formy.

FIRST PLUS zostało w zaprojektowane i wykonana ręcznie w całości z drewna, z użyciem niewidocznym mocowań. Ręcznie szlifowany blat i jego zaokrąglone krawędzie ukazują niezwykła gładkość i jedwabistość wykonania. Nogi lekkie w swej strukturze dodają retro wdzięku, przypominającym sentymentalnie czasy mid century.

Wszystkie krawędzie biur pokryte są naturalnym olejem. Ramy szuflad wykonane z brzozowej sklejki wyposażone są w prowadnice z funkcją hamulca/ cichego dotyku.

Informacje o produkcie

Dostawa2-6 tygodni, konieczność otwarcia kartonu w obecności kuriera i sprawdzenia jakości doręczenia mebla
Wykonanieręcznie szlifowany i lakierowany mebel, robiony na zamówienie
Wysokość75 cm
Szerokość60 cm
Typ materiału100% sklejka brzozowa
Bezpieczeństwowykorzystanie wodnych lakierów bezpiecznych dla dzieci, zaokrąglone krawędzie, stosowanie ekologicznego lakieru na bazie wody dla dzieci, zaokrąglonych krawędzi
Sposób użytkowaniaprzecierać suchą szmatką, unikać wilogoci

Podziel się

Zobacz również