1 - 24 z 26 produktów

Łóżko skandynawskie ze sklejki

Styl skandynawski to wciąż najpopularniejszy styl, w jakim Polacy urządzają swoje wnętrza. Dużo w nim bieli i naturalnych dodatków, mebli wykonanych z drewna, codziennych akcesoriów o prostej formie, które zachwycają swoją funkcjonalnością. W takich wnętrzach zwyczajnie dobrze się żyje. Po skandynawsku warto urządzić również swoją sypialnię. Łóżko skandynawskie ze sklejki to propozycja dla osób szukających wygodnego mebla do spania, który będzie głównym bohaterem w pomieszczeniu, zachwycając doskonałym wykonaniem i niebanalną formą.

 

Łóżko ze sklejki w stylu skandynawskim

Łóżko w stylu skandynawskim ze sklejki to doskonała propozycja między innymi do pokoju dziecka czy nastolatka. Takie łóżko skandynawskie będzie służyło przez wiele lat i z pewnością długo nie wyjdzie z mody. Prosty design oraz najlepsze materiały, z których zostało wykonane, to naprawdę doskonała inwestycja. Tego typu łóżko skandynawskie wpasuje się w pokój dziecka bez względu na jego płeć. Przestrzeń można zaaranżować zarówno dla dziewczynki, jak też dla chłopca. Odrobinę surowe łóżko ze sklejki w ciekawy sposób można zaadaptować we wnętrzach urządzonych w pastelowej dziewczęcej kolorystyce. Przełamie cukierkową stylistykę, a gdy dziewczynka dorośnie i będzie chciała otaczać się bardziej stonowanymi kolorami, bez problemu uda się go dopasować do nowych okoliczności. Łóżko skandynawskie ze sklejki to też dobry wybór do pokoju chłopca. Wybierając jakiś wiodący motyw przewodni, który będzie powtarzał się w pokoju malucha, można urządzić przestrzeń, wpisując w to proste i odrobinę geometryczne łóżko. Ponownie wraz z dorastaniem dziecka, gdy zmienia się styl przestrzeni, łóżko może pozostać bez zmian. Jest jak kameleon i pasuje wszędzie.

 

Uniwersalne łóżko ze sklejki

Dobre meble to te, które cechują się funkcjonalnością i uniwersalnością. To projekty, które cieszą oczy przez długie lata, bo można z łatwością zaadaptować je do zmieniających się potrzeb oraz gustu. Właśnie takie są meble utrzymane w nurcie skandynawskim. Wykonywane są z niezwykłą starannością i dbałością o każdy najmniejszy detal, są efektem pracy ludzkich rąk, wysiłku prawdziwych rzemieślników, wkładający  swoje serce w każdy mebel.. Takie łóżko skandynawskie może być przekazywane z pokolenia na pokolenie i doskonale służyć przez długie lata. W świecie tak szybko zmieniających się trendów, precyzyjnie wykonane meble skandynawskie to kwintesencja tego co ponadczasowe i opierający się zmianom. Wcale nie oznacza to,  że te meble nie nadążają za nowoczesnością i potrzebami współczesnych klientów. Właśnie takie jest nasze łóżko ze sklejki.