1 - 9 z 9 produktów

Naszą pasją od wielu lat jest projektowanie i wytwarzanie mebli. Od początku istnienia firmy udało nam się znacznie rozwinąć zarówno zakres jak i jakość naszych usług. W wyniku tego powstały tak innowacyjne rozwiązania, jak nasze łóżka i kołyski dziecięce.

Zostały one zaprojektowane z myślą o wygodzie, funkcjonalności i bezpieczeństwie dzieci - tych najmłodszych, jak również tych nieco starszych. Dopracowane w każdym szczególe produkty NUKI są ręcznie szlifowane i lakierowane, co jest gwarancją najwyższej jakości. Stosujemy najnowsze technologie w stolarstwie, dzięki czemu mamy pewność, że produkt końcowy jest w każdym calu bezpieczny dla Twojej pociechy.

W naszej ofercie znajdziesz kołyski dla niemowląt które są bardzo zalecane dla prawidłowego rozwoju dziecka. Ich wyjątkową estetykę podkreśla zastosowanie niewidocznymi mocowaniami, które nie tylko nie szpecą mebla ale i nadają mu lekkości. Oferujemy również minimalistyczne łóżeczka z możliwością demontażu nadstawki, dzięki czemu powstaje łóżko DREAM które posłuży Twojemu maleństwu spokojnie do szóstego roku życia. Nasze klasyczne łóżeczko jest dopasowane zarówno do potrzeb młodszych dzieci, jak i dla nastolatków, a to wszystko dzięki możliwości personalizacji wyglądu oraz wyboru spośród kilku dostępnych wielkości ramy.