KOŁYSKA "TULI" biała Powiększ

KOŁYSKA TULI biała

1 990,00 zł

21 DNI NA ZWROT

BEZPIECZNY PRODUKT

RĘCZNE WYKOŃCZENIE

Więcej szczegółów

Spersonalizuj

WPISZ TWOJĄ TYPOGRAFIĘ

* pola wymagane

loader

Więcej danych

Ręcznie szlifowana kołyska NUKI o uniwersalnej i prostej formie, w 100% zaprojektowana i wykonana w naszej poznańskiej pracowni. Charakter warstwowej struktury sklejki widocznej z jej boku dodaje jej wyjątkowości i sprawia, że pięknie wpasowuje się we wszelkie domowe wnętrza.

Projektując kołyskę ze sklejki myśleliśmy o meblu, który idealnie kołysząc i tuląc dziecko do snu, będzie nie tylko spełniał swoją funkcję jako mebel ale też piękny dodatek do nowoczesnych wnętrz.

I tak powstała forma, która dzięki swojemu minimalistycznemu charakterowi idealnie dopasuje się do przestrzeni sypialnianych oraz pokoi dziecięcych. 

Dzięki zastosowaniu najnowszych technologi, kołyska NUKI posiada prawie niezauważalne mocowania, nadające meblowi lekkości oraz delikatności.

Kołyska NUKI w kolorze naturalnym to produkt. Kołyska w kolorze białym i szarym pokryta jest wytrzymałym laminatem odpornym na wszelkie zarysowania. 

Szczególną wagę przykładamy do bezpieczeństwa dla najmłodszych użytkowników dlatego wszelkie krawędzie mebla są zaokrąglone.

Informacje o produkcie

Dostawa2-6 tygodni, konieczność otwarcia kartonu w obecności kuriera i sprawdzenia jakości doręczenia mebla
Wykonanieręcznie szlifowany i lakierowany mebel, robiony na zamówienie
Szerokość zewnętrzna70 cm
Długość90 cm
Wysokość87,5 cm
Szerokość47 cm
Typ materiałubrzozowa sklejka
Bezpieczeństwowykorzystanie wodnych lakierów bezpiecznych dla dzieci, zaokrąglone krawędzie, stosowanie ekologicznego lakieru na bazie wody dla dzieci, zaokrąglonych krawędzi
Sposób użytkowaniaprzecierać wilgotną szmatką

Podziel się

Zobacz również