1 - 20 z 20 produktów

Wieszaki drewniane na ścianę

Niebanalny wystrój domu można osiągnąć różnymi sposobami. Jeden z nich to zastosowanie drobnych i niezwykle pomysłowych dodatków, które jednocześnie mają użyteczną funkcję. Minimalistyczne wieszaki drewniane na ścianę sprawdzą się w każdym domu. Można wykorzystać je w łazience, w przedpokoju, w pokoju maluchów i wszędzie tam, gdzie podpowiada wyobraźnia.

Funkcjonalne i minimalistyczne wieszaki drewniane na ścianę

Nowoczesne wieszaki na ścianę prezentują się zupełnie inaczej niż te sprzed lat. Najlepiej już dzisiaj zastąpić wszystkie metalowe haczyki tymi funkcjonalnymi i pięknymi wieszakami wykonanymi z drewna, które występują w kolorze naturalnym lub białym, złotym, turkusowym czy różowym. Ich proste geometryczne kształty doskonale pasują się w praktycznie każde wnętrze. Mają ściśle skandynawski rodowód, pasują wszędzie tam, gdzie liczy się forma i najlepszy design. Można stworzyć z nich ciekawe dekoracje, montując kilka wieszaków obok siebie w linii prostej, w poziomie lub w pionie. Po co się jednak ograniczać - nasze wieszaki drewniane na ścianę świetnie będą prezentować się też zawieszone w artystycznym nieładzie. W ten sposób można je zamontować na przykład w pokoju dziecka. Doskonale spełniają rolę dekoracyjnych wieszaków na przykład na ozdobne proporczyki, plakaty oraz inne ozdoby,  którymi upiększa się pokój najmłodszych członków rodziny.

Jak ciekawie zaaranżować ścianę z naszymi wieszakami

Okrągłe lub owalne drewniane wieszaki dają mnóstwo możliwości aranżacyjnych. Kształty można dowolnie ze sobą zestawiać, wybierając wieszaki w różnych kolorach. To doskonały sposób na upiększenie ściany na przykład w przedpokoju, gdzie najczęściej zostawia się odzież wierzchnią. Drewniane naturalne lub kolorowe wieszaki pasują też do łazienki - można wieszać na nich ręczniki lub szlafrok. Najlepszy design w połączeniu z naturalnymi materiałami to zawsze strzał w dziesiątkę. Współczesne przedmioty użytkowe muszą łączyć w sobie takie cechy, a jednocześnie zaskakiwać formą. Właśnie takie są nasze wieszaki drewniane, uwielbiane przez użytkowników z całej Polski.